O NAS

Firma z prawdziwej miłości i pasji

Akademia Ratownictwa to ludzie. Ludzie, których energia życiowa, pasja i zaangażowanie przekładają się na jakość usług i zadowolenie odbiorców. Bo kiedy coś robi się szczerze, to efekty muszą być perfekcyjne.

Założyciel akademii

Firmę założył Wojciech Grzesiak, dziś 49 letni mąż i tata. Kiedy powstawała – w 2014 roku, była pomysłem – nie tylko na biznes, ale przede wszystkim na życie. Bo dla Wojtka woda to pasja, praca i wielka życiowa miłość. Wojtek nade wszystko kocha swoją rodzinę, która jest jego siłą i motorem do działania. Jest bardzo konkretny i doskonale wie, czego chce. Nie wyobraża sobie stracenia z oczu celu, ani braku uczciwości – rzetelność i profesjonalizm są według Wojtka absolutnie niezbędne tam, gdzie w grę wchodzi bezpieczeństwo. Bardzo ceni sobie szczerość i otwartość w stosunku do ludzi, to z nimi i dla nich pracuje, lubi rozmowy i świetnie radzi sobie w budowaniu dobrych relacji. Bliscy mówią o Wojtku zgodnym chórem:

– „Wspaniały przyjaciel z sercem na właściwym miejscu. Umie się nim dzielić i jak nikt wie, w jaki sposób skutecznie pomagać. Człowiek żywioł – ciekawe, czy obok płuc ma także skrzela? 😉”.

Woda to nasz żywioł

Akademia Ratownictwa rosła w zgodzie z życiowymi przekonaniami i ponadczasowymi wartościami, którymi kieruje się Wojciech Grzesiak, choć dziś oprócz niego firmę reprezentuje grono fantastycznych, zmotywowanych i otwartych na potrzeby innych pracowników oraz partnerów biznesowych, to bazowe założenia pozostają wciąż filarem każdego dnia ich pracy. Akademia Ratownictwa to dziś szanowana i rozpoznawana marka, która cieszy się nie tylko rosnącym zainteresowaniem klientów, ale przede wszystkim ich sympatią i uznaniem.

Zaufania nie dostaje się w prezencie. Trzeba na nie zapracować. A w branży ratowniczo-medycznej, to nie jest kwestia wyboru – bezpieczeństwo, ludzkie zdrowie i życie – tu nie ma miejsca na półśrodki, w takiej działalności zawsze jest się całym sobą, na 110% normy!” – mówi Wojciech Grzesiak.

Jeśli chcesz stać się częścią naszego świata, skorzystać z naszych usług – zapraszamy do zapoznania się z ofertą!

Uprawnienia i certyfikaty

Do swojej pracy podchodzimy z niezwykłą powagą i odpowiedzialnością, posiadamy wszelkie niezbędne uprawnienia – dysponujemy zgodą MSWiA na wykonywanie ratownictwa wodnego, jesteśmy zarejestrowani w systemie Państwowego Ratownictwa Medycznego oraz jesteśmy prawnie działającą instytucją szkoleniową. Wszelkie działania, które podejmujemy i świadczone przez nas usługi poparte są przepisami prawa, mają charakter profesjonalnych usług ratowniczo-medycznych i edukacyjnych.