DLA DZIECI

Akademia Ratownictwa to między innymi szeroka działalność dydaktyczno–edukacyjna dla najmłodszych. Chcemy, aby dzieci w każdym wieku były świadome zagrożeń nad wodą, wiedziały, jakimi zasadami należy się kierować, żeby być bezpiecznym oraz w jaki sposób udzielać i szukać pomocy w awaryjnych sytuacjach.

Wszystkie eventy i wydarzenia przygotowywane są z myślą o połączeniu nauki z zabawą i przedstawieniu istotnych treści w przystępny dla maluchów sposób.

Miasteczko Pierwszej Pomocy

Podstawy zasad udzielania pierwszej pomocy, opatrywanie rannych, bezpieczeństwo nad wodą, nauka wzywania pomocy – a wszystko to podane w postaci doskonałej zabawy, okraszonej porcją wodnych animacji – grami, zabawami i konkursami. Obok bezcennej wiedzy i umiejętności, uczestnicy otrzymują piękne dyplomy pamiątkowe.

Szkółka Pływacka

Nauka pływania – indywidualne zajęcia na krytej pływalni podczas których dzieci i/lub dorośli skutecznie zdobywają cenne umiejętności. Autorski program został opracowany z nastawieniem na cel – wystarczy zaledwie 5 lekcji i poradzisz sobie w wodzie jak ryba!